wbijam.pl Wsparcie Kontakt

 

Kalendarz

1686010103
Tate no Yuusha III 01 nadchodzi ??.10.2023
Opening 04 nadchodzi ??.10.2023
Ending 04 nadchodzi ??.10.2023
Tate no Yuusha II 13: "Pełna wspomnień ofiara kwiatów" 00 dni 00:00:00 29.06.2022
Tate no Yuusha II 12: "Powód do walki" 00 dni 00:00:00 22.06.2022
Tate no Yuusha II 11: "Kizuna (więzi)" 00 dni 00:00:00 15.06.2022
Tate no Yuusha II 10: "Bohater Katany" 00 dni 00:00:00 08.06.2022Wiadomości dotyczące anime i light novel Tate no Yuusha no Nariagari

[anime] Znana data premiery.

Dzisiaj, wraz z pierwszym zwiastunem, opublikowano przybliżoną datę premiery trzeciej serii anime. Kontynuacja przygód Bohatera Tarczy zadebiutuje już w najbliższym sezonie jesiennym, czyli w październiku 2023 roku. Poniżej ilustracja przewodnia, a tutaj trailer. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 07.04.2023

[anime] Ilustracja przewodnia trzeciego sezonu.

Pojawił się plakat promujący trzeci sezon anime Tate no Yuusha no Nariagari. Serię, tak jak dwie poprzednie, zanimuje studio Kinema Citrus, jednak dojdzie do zmiany na stanowisku reżysera - Masato Jinbo zostanie zastąpiony przez Hitoshiego Hagę, który wcześniej współtworzył pierwszy sezon. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 07.08.2022

[anime] Zakończenie drugiej serii i przyszłość.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem trzynastym, żegnamy się z Naofumim, Raphtalią i resztą paczki. Jednakże bez obaw, kontynuacja została już zapowiedziana, teraz musimy uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać na trzecią serię. Gdy tylko poznamy więcej szczegółów, natychmiast zamieszczę na stronie stosowną adnotację. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 29.06.2022

[anime] Tate no Yuusha II 13: „Pełna wspomnień ofiara kwiatów”.

Już w najbliższą środę, 29 czerwca o godzinie 22:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 13. odcinek drugiej serii Tate no Yuusha zatytułowany „Pełna wspomnień ofiara kwiatów”. „Naofumi i jego drużyna w pewnym celu opuszczają rodzinną wioskę Raphtalii, Lurolonę. Po drodze Raphtalia oraz Rishia wspominają czas, gdy razem z Kizuną wybierały ubrania w Królestwie Mikakage. Półczłowiek jest przebierany przez Bohaterkę Sprzętu Łowieckiego w różne stroje, w co angażuje się również Rishia?!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.06.2022

[anime] Tate no Yuusha II 12: „Powód do walki”.

Już w najbliższą środę, 22 czerwca o godzinie 22:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 12. odcinek drugiej serii Tate no Yuusha zatytułowany „Powód do walki”. „Niespodziewanie, przed upływem czasu, pojawia się Fala Apokalipsy. Kizuna i pozostali z jej świata zostają z automatu do niej przeniesieni, natomiast grupa Naofumiego na statku Ethnobalta udaje się do laboratorium szalonego naukowca. Tam są świadkami nikczemności Kyou, który odbiera człowieczeństwo wszystkim ludziom i uważa ich za pionki...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.06.2022

[anime] Tate no Yuusha II 11: „Kizuna (więzi)”.

Już w najbliższą środę, 15 czerwca o godzinie 22:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek drugiej serii Tate no Yuusha zatytułowany „Kizuna (więzi)”. „Naofumi i jego paczka cieszą się z powrotu Raphtalii. W tym samym czasie Glass, L'Arc oraz Therese dołączają do Kizuny, jednak ta oskarża ich o inwazję na inny świat. Przysięga, że nigdy nie stanie do walki przeciwko Naofumiemu i pozostałym. Postanawia znaleźć inny sposób. Tymczasem zbliża się zła ręka Kyou...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.06.2022
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, openingi, endingi.
Podobne anime (isekai): Accel World, Arifureta, Danmachi, Full Dive, Genjitsu Shugi Yuusha, Goblin Slayer, Hachinan, Infinite Dendrogram, Kenja no Mago, Kimisen, Log Horizon, Made in Abyss, Mushoku Tensei, No game no life, Overlord, Re:Zero kara Hajimeru Isekai, Sentouin, Hakenshimasu!, Shinchou Yuusha, Solo Leveling, Sword Art Online, Tate no Yuusha no Nariagari, Tensei Shitara Slime Datta Ken.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.